Współpracując z Nami

otrzymujesz najwyższej jakości,
zdrowe i wyjątkowe produkty

Nasza elastyczna metoda produkcji pozwala nam tworzyć unikalne produkty o wysokim standardzie jakości. 

Produkcja kontraktowa

Jako firma zajmująca się przetwórstwem świadczymy usługi w zakresie produkcji na zlecenie, obróbki suszonych półproduktów oraz gotowych produktów.

Gotowe produkty i półprodukty mogą przyjmować różne formy:Używamy różnych form pakowania w zależności od rodzaju produktu:


Wdrożyliśmy System Zarządzania Jakością zgodny z wymaganiami GMP i HACCP. Wysoka jakość produktów Becla spełnia wymagania i regulacje Unii Europejskiej. Podlega ciągłej kontroli wewnętrznej oraz kontrolom przeprowadzanym przez odpowiednie instytucje państwowe i audytom przeprowadzanym przez Przedsiębiorców.


Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Współpraca w ramach white label / private label

Jesteśmy również gotowi do współpracy w zakresie produkcji na zlecenie lub prywatną markę

Oferujemy możliwość dostosowania naszych produktów do indywidualnych potrzeb i wymagań naszych partnerów biznesowych.

W ramach współpracy white/private label oferujemy:


Jesteśmy przekonani, że nasze doświadczenie, zaangażowanie i wysoka jakość naszych produktów będą stanowić solidną podstawę dla udanej współpracy w zakresie realizacji zleceń.

Zapraszamy do kontaktu, aby omówić szczegóły i możliwości współpracy.

Specjalne zamówienia i personalizowane upominki

Oferujemy szeroki wybór produktów, które mogą być spersonalizowane i zaprojektowane zgodnie z Państwa preferencjami. 

Niezależnie od tego, czy szukają Państwo oryginalnych prezentów na imprezy firmowe, eventy, konferencje czy kampanie marketingowe, nasz zespół chętnie pomoże w zaprojektowaniu unikalnych i atrakcyjnych upominków.

Nasi doświadczeni specjaliści są gotowi do współpracy, aby doradzić w doborze odpowiednich produktów, opakowań i personalizacji. Staramy się spełnić wszelkie Państwa oczekiwania i zapewnić, że każdy upominek będzie nie tylko estetyczny, ale także funkcjonalny i cieszący oko.

Zobacz: Prezenty dla nauczycieli

Jesteśmy przekonani, że nasza elastyczna i profesjonalna obsługa oraz wysoka jakość produktów pozwolą stworzyć niezapomniane i spersonalizowane prezenty dla Państwa klientów.

Zapraszamy do kontaktu, aby omówić szczegóły dotyczące specjalnych zamówień na upominki. Nasz zespół jest gotowy, aby zrealizować Państwa pomysły i przekształcić je w wyjątkowe prezenty.

Materiał paszowy na zamówienie

Na zlecenie klienta produkujemy również materiał paszowy pod numerem z Rejestru Przedsiębiorstw Paszowych PL1810040p

Jesteśmy w pełni zaangażowani w zapewnienie najwyższej jakości pasz dla zwierząt, spełniających wszystkie wymagania i standardy branżowe. 

Nasze produkty paszowe są starannie opracowane i dostarczane zgodnie z indywidualnymi potrzebami klienta, zapewniając odpowiednie odżywienie i zdrowie zwierząt.

Chcesz z nami współpracować handlowo?

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia specjalnych warunków przy zakupie hurtowych ilości naszych produktów lub chęci ich dystrybucji.

BEZPIECZEŃSTWO

Nasze produkty przechodzą rygorystyczne kontrole jakości i higieny, abyś mógł w pełni zaufać temu, co kupujesz.

Przy tworzeniu naszych produktów zwracamy uwagę na każdy detal, aby zapewnić Ci najwyższy poziom bezpieczeństwa i jakości.